KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7758381

nr 775 8381

Gravyr

1600-tal, Franc. Vanden Wyngaerde fecit, bladets mått: 44x34

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 september 2012
kl 19:53:05