KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7758381
nr 775 8381
Gravyr
1600-tal, Franc. Vanden Wyngaerde fecit, bladets mått: 44x34
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 september 2012
kl 19:53:05
300 kr
450 kr
400 kr